
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 6 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 0 Hz to 3 GHz |
| Interface | |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Operating Supply Current | |
| Gain | |
| RF Type | WiMax, WLAN |
| Circuit Type | SPDT |
| Frequency Range | 0 Hz to 3 GHz |
| Isolation | 18 dB |
| Insertion Loss (dB) | 0.5 dB |
| Supply Voltage | 5 V |
Stock: 640
Distributors
pcbx
Unit Price$4.49557
Ext.Price$4.49557
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.49557 | $4.49557 |
| 10 | $3.46413 | $34.64130 |
| 25 | $3.20651 | $80.16275 |
| 50 | $3.06152 | $153.07600 |
| 100 | $2.92305 | $292.30500 |
| 300 | $2.81273 | $843.81900 |
| 500 | $2.70657 | $1353.28500 |
